אודות פאר דודי שמש וחשמל

 
 
דוד שמש
 
 
 

התקנה ותיקון דודי שמש וחשמל

 
חברת פאר עמוס מציעה ללקוחותיה מגוון שירותים בתחומי דוד שמש וחשמל- ייצור, שיווק והתקנה של דודי שמש מובחרים ומערכות סולריות, וכן את מוצרי האיכות של המפעל. דודי פאר הינו המפעל היחיד בנתניה שמייצר דודי שמש.

המפעל נהנה מניסיון מעשי של יותר מ- 40 שנים בתחום- מאז 1972, וכל דודי השמש נושאים אישור של מכון התקנים הישראלי. אנו מספקים שירות לאזור השרון והמרכז בערים: נתניה, חדרה, רעננה, כפר סבא, הרצליה, אזור המרכז וראש העין.
 
 
 
 

קצת עלינו

 
דודי פאר מנוהלת על ידי עמוס ושוש ראובן. צוות העובדים המיומן עובר הדרכות תקופתיות לצורך התמקצעות בציוד חדיש, בטכנולוגיות מתקדמות וליישום נוהלי בטיחות.

אנו דוגלים בשילוב בין מיומנות, ניסיון וותק שמגיעים באמצעות שנים של עבודה והתמודדות עם מגוון רחב נשל מקרים לבין התעדכנות מתמדת בטכנולוגיות חדישות ושילובן.

הצוות המקצועי של דודי פאר מומחה בהתאמת גודל הדוד וקולט השמש לצורכי הלקוח ולתנאי הדירה. התאמה מושלמת יעילה בחיסכון בכסף ללקוח, ומפחיתה את בלאי הדוד והמערכת כולה.
 

משירותי דודי פאר

 
ייצור ושיווק דודי שמש וחשמל: החברה משווקת דודי שמש במרכז, בנפחים שבין 80 ליטרים ועד 200 ליטרים ודודי חשמל בנפחים שבין 30 ליטרים ועד - 200 ליטרים. כל הדוודים שמייצרת ומשווקת החברה הם דוודים איכותיים ובטוחים שקיבלו את אישור מכון התקנים. אנו משווקים ומתקינים גם אביזרים נלווים כמו שסתום ביטחון פורק לחץ, שסתום אל חוזר, מאיץ חום ועוד.

התקנה, תיקון והחלפה של מערכות סולאריות, דודי שמש, דודי חשמל, קולטי שמש, חממי מים ועוד. עובדי החברה מיומנים בהתקנת והחלפת הדוודים או המערכות הסולאריות בכל סוג של גג, החל מגג שטוח ועד גג רעפים שההגעה והעבודה עליו מורכבת יותר. אנו יודעים להתמודד היטב עם כל סוג דוד או מערכת סולארית ונבצע תיקון או החלפה על הצד הטוב ביותר, והכל תוך מחשבה מתמדת כיצד לבצע את התהליך בצורה החסכונית ביותר עבור הלקוח מבלי לפגוע כמובן באיכות השירות.

 

 
 

שירותי תחזוקה - ניקוי דוודים

 
ניקוי דוודים יש לבצע מדי תקופה על מנת למנוע הצטברות של אבנית. אנו מבצמעים ניקיון יסודי של הדוד בכל האזורים המועדים כמו גוף החימום, קולט השמש וכל הצינורות. הניקוי נעשה הן בחלקו החיצוני של הדוד והן בחלקו הפנימי על ידי שטיפה בלחץ. אנו ממליצים לבצע ניקוי זה מדי מספר חודשים על מנת להאריך את חיי הדוד.
 

תיקון פיצוצים ונזילות בדוודים

 
  • תיקון פיצוצים ונזילות בדוודים: נזילה יכולה להסתכם בתיקון פשוט אך יכולה גם לחייב את החלפת הדוד. עובדינו המקצועיים ובעלי הניסיון יודעים היטב לאבחן את סוג הבעיה ולהתאים את התיקון הטוב ביותר למצב תוך ניסיון לספק תיקון חסכוני גם אם הדבר מצריך יותר מאמץ.
  • פתרונות ייחודיים לבעיות אבנית, להארכת חיי הדוד
  • החלפה והרכבה של מחממים
 

אם אתם מחפשים את הכתובת לכל בעיה שתיווצר אי פעם בדוד השמש או החשמל הגעתם לכתובת הנכונה. חברת דודי פאר עוסקת בתחום מעל ארבעים שנה ומחוייבת ללקוח באופן מלא, כולל מתן אחריות על כל פעולה שהחברה מבצעת או מוצר שהיא משווקת. צרו איתנו קשר בכל בעיה או שאלה.
 
חברת דודי פאר מעניקה ללקוחותיה אחריות מלאה על המוצרים
ועל טיב התקנה והשירות
.