דוד חשמל

 
זקוק למים חמים גם בימות הגשמים? מחפש התקנת דוד חשמל באחריות? לקוח עסקי? פרטי?

חברת פאר עמוס דודי שמש לשירותך: חברת דודי פאר מנתניה מתקינה, ומספקת שירותי אחזקה ותיקון של דודי חשמל, דודי שמש, עבור לקוחות מן המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי, בכל אזור המרכז, נתניה והשרון. לחברה למעלה מ-40 שנות ניסיון בתחום ומוצריה נושאים אישור של מכון התקנים הישראלי.
 
09-8342753
 

התקנת דודי חשמל עם המובילים באזור השרון

 
דודי פאר רואה עצמה מחויבת לשביעות רצונם של לקוחותיה, ולכן עובדת עם מיטב המוצרים בתחום, לרבות שימוש במערכות מתקדמות, אשר מאפשרות חימום מהיר של מים בכל כמות, וכן עמידות יותר בפני פגעי אבנית, רטיבות, תנאי אקלים וכיו"ב.צוות החברה מביא עמו ניסיון רב, אשר מאפשר לו לסייע לכל לקוח בבחירת הדוד והמערכת המתאימה ביותר לצרכיו, כך שיוכל להפיק את המיטב מן המוצר שברשותו.
 

דוד חשמל מי יודע?

 
דוודים חשמליים הם דוודים אשר מחממים את המים באמצעות אנרגיה חשמלית, זאת בניגוד לדודי שמש, אשר מחממים מים בעזרת קולטי שמשמערכות סולאריות אשר רותמות את אנרגיית השמש למטרה זו.בישראל השימוש בדוד שמש הוא מן הנפוצים בעולם, ובדרך כלל, מותקן דוד חשמל בשילוב עם דוד שמש, וכך זה מהווה גיבוי לזה. כאשר יש שמש, ניתן לחמם את המים הדרושים באמצעות האנרגיה הסולארית. כאשר אין מספיק שמש, ניתן להשתמש בדוד חשמל כגיבוי, וכך להוסיף ליהנות ממים חמים.האפשרות לשלב דוד חשמלי עם מערכת סולארית הינה בעלת השפעות מרחיקות לכת על צריכת האנרגיה של הבית, ידידותית יותר לסביבה, וחסכונית יותר לכיס. על כן, חשוב להתקין את שתי המערכות, ולתחזק אותן כך שתהיינה שתיהן זמינות לשימוש בעת הצורך.יוצאי דופן למקרים אלה, הם דודי חשמל אשר מותקנים בבתים ישנים, בהם יכולות להיות בעיות אשר תמנענה את האפשרות להתקין דוד שמש, וכן מגדלי מגורים ומשרדים, בהם פשוט אין מספיק שטח על הגג, כדי להציב את כל הקולטים הדרושים. במקרים אלה, יותקנו דודי חשמל בלבד.
 
נשמח לעמוד לשירותכם, להעניק ייעוץ מקצועי,
ליווי אישי ושירות מכל הלב, לכל אורך הדרך.
 
 
דוד חשמל
 
 
 
מערכת סולארית
 
 
 
פאר עמוס דודי שמש - התקנת דודי חשמל בשרון