החלפת דוד שמש

 

החלפת דוד שמש - וממשיכים להנות מהשמש...

 
מעוניינים להתקין דודי שמש איכותיים? חושדים כי המערכת הסולארית אינה מתפקדת כראוי?

הצוות המקצועי והמסור של דודי פאר ישמח לעמוד לשירותכם, להשיב על כל שאלה, ואף לספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית לתיקון דודי שמש, להחלפת דודי שמש ולכל מטרה אחרת.
 

 
 

קצת על דוד שמש

 
החלפת דוד שמש
 
דודי שמש הינם אמצעי מצוין לחימום מים מצד אחד, ולחיסכון באנרגיה ושמירה על איכות הסביבה מאידך. דודי שמש מאפשרים לחמם מים לכל מטרה, וזאת בהתבסס על מערכת סולארית אשר רותמת את אנרגיית השמש, על מנת לחמם את המים, ולאגור את המים החמים באופן אשר יאפשר לבצע בהם שימוש גם שעות רבות לאחר שקיעת השמש.
 
 
 

חשיבות התקנת דוד שמש

 
החלפת דוד שמש
 
כדי ליהנות מכל היתרונות של דודי שמש, וכדי לממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם, לא די ברכישתם. יש לבצע התקנת דודי שמש בעזרת אנשי מקצוע מומחים ומיומנים אשר יבצעו את ההתקנה כמו שצריך. התקנה לא טובה של המערכת עלולה במקרה הטוב לספק תוצאות לא מספקות ובמקרה הרע עלולה להסתיים בנזק בלתי הפיך למערכת ולגג.
 
 
 

אורך חיים

 
החלפת דוד שמש
 
יש לזכור כי בדומה לכל מוצר ולכל מכשיר, גם לדודי שמש יש אורך חיים מסוים ומוגבל. באמצעות אחזקת דודי שמש ובאמצעות תיקון דודי שמש כל אימת שמתעורר הצורך בכך, ניתן להאריך את חייהן של מערכות סולאריות באופן משמעותי, וליהנות מהן אפילו שנים ארוכות. עם זאת, יש גם לציין כי בסופו של דבר, גם דוד השמש האיכותי ביותר יגיע למצב בו לא יהיה מנוס אלא להחליפו.
 
 
 

החלפת דוד שמש - זה שווה!

 
פאר דודי שמש החלפת דוד
 
החלפת דודי שמש, אף על פי שהיא מעורבת בטרחה ובהוצאה כספית לא מבוטלת, עדיין הינה צעד חשוב ויש לדעת מתי לבצע אותו. נכון, כי החיסכון מכתיב כי יש לנצל מכשירים מכל סוג עד תום, ולא לרוץ למכור או להחליף כל מה שלא מביא תוצאות מיטביות. עם זאת, גם התעקשות שלא לבצע החלפת דודי שמש כאשר יש בכך צורך אינה דבר מומלץ, ואף יכול לגרום לתוצאות הפוכות מאלו המבוקשות.
 
 
 

תוצאות ההזנחה...

 
החלפת דוד שמש
 
כאשר מגיע הזמן להחליף דודי שמש, אך לא עושים זאת, המערכת הסולארית נעשית לא יעילה, ובמקום לחסוך, היא עלולה להיות אף יותר תובענית באנרגיה ויקרה. כך, למשל, במערכות המשלבות דוד שמש ודוד חשמל, כאשר דוד השמש אינו עובד כמו שצריך, אפילו בלי לשים לב יכול אדם למצוא עצמו מתבסס יותר ויותר על דוד החשמל לשם חימום המים. כאשר הנזק הוא היקפי ורחב יותר, הוא יכול לכלול גם את הדוד החשמלי. מטבע הדברים, כאשר דוד חשמל אינו תקין, צריכת האנרגיה שלו עולה, ולמעשה, במקום לחסוך, המערכת נעשית בזבזנית.
 
 
 

החלפת דוד - השקעה כדאית!

 
החלפת דוד
 
דרך נוספת בה מערכת סולרית יכולה להתגלות כיקרה היא פשוטה אך כואבת: בסופו של דבר, אם לא מבצעים החלפת דודי שמש בזמן, המערכת תקרוס, ובמצב שכזה לא נדיר כי פיצוץ בדוד שמש יגרום להצפות, לפיצוצים בצנרת ולאובדן מים, ובמקרים קיצוניים, גם לנזקים למבנה.
 
 
 
 
צרו קשר וצוות דודי פאר כבר בדרך לעוד לקוח מרוצה!